Sfungjer për grim

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Sfungjeri ynë i grimit  është mjeti i përsosur për rutinën tuaj të bukurisë. Përbehet nga 6 pjesë që ofron mbulim maksimal dhe përzierje të përsosur për të gjitha llojet e grimit. Të bëra nga latex i butë dhe absorbues, ato janë të buta për lëkurën dhe krijojnë një përfundim natyral dhe afatgjatë.

PRODUKTE QË KENI PARË