Sfungjer për enët

Sfungjer për enët

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Sfungjer për enët i projektuar për të hequr lehtësisht yndyrat dhe mbetjet e ushqimit, e përsosur për të trajtuar edhe njollat ​​më të vështira. I sigurt për t'u përdorur në shumicën e enëve të kuzhinës nga metali, plastika dhe qelqi.

  • Sasia: 3 copë

PRODUKTE QË KENI PARË