Sfungjer për make up

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Sfungjer për make up është një aksesor kozmetik ideal për aplikim të përsosur të grimit. Dizajni i tij në formë pika uji ndihmon në krijimin e një teksture të lëmuar dhe të barabartë. Materiali i butë dhe i lehtë siguron një ndjenjë të rehatshme, si pupla në lëkurë. 

PRODUKTE QË KENI PARË