Sfungjer silikoni për make up

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Ky sfungjer mundëson rezultate të mrekullueshme të njëtrajtshme të grimit. E dizenjuar për bazamente të lëngshme dhe kremoze, korrektorë dhe ruzhe të të gjitha llojeve, ai minimizon nevojën për make-up falë sipërfaqes së tij të lëmuar. Me formën e tij të optimizuar, ju mund të arrini me lehtësi çdo zonë të fytyrës.

PRODUKTE QË KENI PARË