Sfungjerë për make-up

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Seti i sfungjerëve të make-up përfshin 8 copë, në formë trekëndore. Ju ndihmojnë në aplikimin e make-up lehtësisht, dhe e përdorni dhe për vendosjen e pudrës fiksuese. 

  • Sasia: 8 copë

PRODUKTE QË KENI PARË