Shampo 3 në 1 për meshkuj

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampoja me formulën e saj 3 në 1 është e përshtatshme për larjen e përditshme të flokëve, trupit dhe fytyrës dhe mbron lëkurën nga tharja. Vegane dhe me pH neutrale ndaj lëkurës, e testuar dermatologjikisht. 

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË