Shampo 3 në 1 për meshkuj Fa

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel dushi për meshkuj 3 në 1 me provitamin B5 dhe minerale deti është ideal për përdorim të përditshëm. Aromë shumë e këndshme dhe freskuese, do t'i japë trupit freski dhe relaksim të këndshëm.
  • Sasia: 200 ml
      PRODUKTE QË KENI PARË