Shampo dhe xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampo dhe xhel dushi v2 në 1 për fëmijë me dizajnin e Minions. Është një shampo delikate e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe për larjen e flokëve. 

  • Sasia: 210ml

PRODUKTE QË KENI PARË