Shampo dhe xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampo dhe xheli i dushit 2 në 1 me dizajnin e Minions që ofron argëtim në banjën e fëmijëve. Është një shampo delikate e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe për larjen e flokëve.

  • Sasia: 210ml

PRODUKTE QË KENI PARË