Shampo trupi

Shampo trupi

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampo dhe vaj dushi për lëkurë shumë të thatë që e lë lëkurën shumë të hidratuar dhe të butë. Me vaj aguliçe dhe proteina qumështi. 

  • Sasia: 400ml

PRODUKTE QË KENI PARË