Shampo për flokët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampo rregulluese e krijuar për të siguruar kontroll, hidratim dhe butësi për flokët e drejtë ose të dëmtuar. I formuluar me keratin dhe vaj bajamesh, i bën flokët me shkëlqim dhe të lëmuar si mëndafshi. I testuar dermatologjikisht.

  • Sasia: 200ml

PRODUKTE QË KENI PARË