Shampo për flokët

Shampo për flokët

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampoja ka një formulë ushqyese me eliksir të mjaltit dhe vaj fiku barbar forcon dhe mbron flokët e brishtë nga dëmtimi. E përshtatshme për flokë të brishtë, j'u jep fuqi dhe i mbron ato. 

  • Sasia: 200ml

PRODUKTE QË KENI PARË