Shampo për flokët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampoja vjen me një formulë të re pa silikon, më delikate dhe e butë për lëkurën e ndjeshme të kokës, e pasuruar me ujë micellar është e njohur për vetitë e saj delikate dhe pastruese. Është perfekt për përdorim të përditshëm. Mund të përdoret nga fëmijë dhe të rritur.

  • Sasia: 200ml

PRODUKTE QË KENI PARË