Shampo për flokët

Shampo për flokët

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampo Wash & Go që përmban ujë trëndafili pastron butësisht flokët e thatë. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm, si për fëmijë ashtu edhe për të rritur. Pastron tërësisht dhe butësisht dhe nuk e than flokun duke e mbajt atë të shëndetshëm. 

  • Sasia: 200ml

PRODUKTE QË KENI PARË