Shampo për flokët

Shampo për flokët

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampo riparuese Schwarzkopf kujdeset për flokët tuaj duke i mbajtur ato të shëndetshme, me shkëlqim dhe lë një aromë të freskët. Shpërlahet lehtësisht, në këtë mënyrë kurseni edhe ujin. E testuar dermatologjikisht.

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË