Shampo për flokët

Shampo për flokët

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampoja vjen në paketim të qëndrueshëm prej 96% plastikë të ricikluar, gjysma e së cilës është plastike sociale dhe e mbledhur në plazhe dhe tokë. Ofron kujdes pa i rënduar flokët tuaj, duke ju dhënë shkëlqim të plotë. Me formulë  për shpërlarje të shpejtë për të kursyer ujin. Pa silikone dhe ngjyra artificiale, e testuar dermatologjikisht. 

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË