Shampo riparuese Syoss, 50ml

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampo Riparuese Syoss riparon menjëherë flokët e dëmtuar, duke përmbajtur deri në 25% më shumë përbërës kujdesi se shampo të tjera.
E formuluar me keratin dhe vaj Jojoba, shampoja forcon dhe ushqen flokun, duke i kthyer shkëlqimin dhe butësinë.
Pastron butësisht dhe ndihmon në mbrojtjen nga dëmtimet e mëtejshme, duke i lënë flokët të duken më të shëndetshëm dhe më të bukur.

PRODUKTE QË KENI PARË