Shampo trupi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampoja e trupit ju jep një ndjesi freskie, e lë lëkurën të butë dhe të hidratuar. Falë përbërësve të saj ju jep ndjesinë sikur po bëni një dush të ftohtë. E testuar dermatologjikisht.

  • Sasia: 400ml

PRODUKTE QË KENI PARË