Shampo trupi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xheli i dushit është i përshtatëm për trupin e pastron thellësisht dhe lë pas një ndjesi ftohjeje. Ai përmban 100% ekstrakt guarana, dhe lë një aromë të këndshme të frutave tropikale.

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË