Shampo flokesh me ujë micelar Wash & Go

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampo Wash & Go është një shampo revolucionare. Formula e saj unike siguron që flokët tuaj të jenë të pastër dhe të hidratuar. 
  • Sasia: 200 ml

PRODUKTE QË KENI PARË