Shirit depilimi

Shirit depilimi

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shiritat e depilimit kanë në përbërje gjalp organik shea, vaj organik argani dhe dyllë blete natyral. Sigurojnë depilim të lehtë dhe janë të përshtatshëm edhe për qime më të vogla.

  • Sasia: 8 copë

PRODUKTE QË KENI PARË