Shirit depilimi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shiritat e depilimit janë të përshtatshëm për zonën e bikinit dhe sigurojnë depilim të shpejtë dhe efikas. Janë të pasur me qymyr druri, xhenxhefil organik, vitaminë E, kamomil organik dhe gjalp shea. 

  • Sasia: 8 copë

PRODUKTE QË KENI PARË