Shirit depilimi për zonën e bikinit

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shiritat e depilimit kanë një formule efektive për eliminimin praktik dhe të shpejtë të qimeve të tepërta. Të përshtatshme për lëkurat e ndjeshme, pasi kanë në përbërje vaj organik të bajames së ëmbël, vaj kokosi dhe vitaminë E.

  • Sasia: 10 copë

PRODUKTE QË KENI PARË