Shpëlarës për gojën

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shpëlarës për gojën ofron frymëmarrje të freskët deri në 12 orë. Shpëlarësi përmban agjentë aktivë natyralë që ofrojnë mbrojtje afatgjatë të higjienës dhe parandalojnë erën e keqe të gojës.
  • Sasia: 500ml

    PRODUKTE QË KENI PARË