Shtresë bamboo

Shtresë bamboo

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shtresa prej bambuje është krijuar nga bambu natyral me ndërtim të fortë duke e bërë një shtesë elegante për çdo tavolinë. Pamja dhe ndjesia e tij natyrale sjell një prekje ngrohtësie në çdo vakt.

  • Përmasa: 30x45cm

PRODUKTE QË KENI PARË