Shtrydhëse limoni

Shtrydhëse limoni

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shtrydhëse limoni në formë spray e bërë nga materiali i cilësisë së lartë, i qëndrueshëm dhe i lehtë për t'u pastruar. Portative dhe e lehtë për t'u përdorur.

PRODUKTE QË KENI PARË