Spray për larje të thatë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Spray për larje të thatë, i mban rrobat tuaja të duken të freskëta falë molekulave ngurtësuese dhe zbutësve të fibrave, në mënyrë që rrobat tuaja të kenë erë të freskët.
  • Largon aromat
  • Efekti "Instant Iron" - rrudhat zhduken.
  • Rikthen formën dhe butësinë, ashtu si makina larëse.
  • Përdoreni në këmishat, pantallonat, fundet tuaja të preferuara etj
  • Kapaciteti: 75ml

PRODUKTE QË KENI PARË