Spray për pastrim

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Spray për pastrim i përshtatshër për CD dhe disqe të ndryshëm. Pastron lehtësisht, mjafton të spruconi pak spray mbi disk dhe ta pastroni me një leckë mikro-fibër të pastër.

  • Sasia: 40 ml

PRODUKTE QË KENI PARË