Stilues vetullash

Stilues vetullash

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Stiluesi për vetullat në njërën anë ka furçën me të cilën mund të aplikoni bojën e vetullave, dhe në anën tjetër krehërin për ti krehur ato. Ju ndihmon ti mbani gjithmonë në formë vetullat tuaja dhe vjen në përmasa të vogla që mund ta merrni me vete pa ju zënë shumë hapësirë. 

PRODUKTE QË KENI PARË