Tas ushqimi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

  • Enë plastike, është bërë nga plastika e cilësisë së lartë ushqimore, e cila mund të përballojë temperaturat nga -40°C deri në +100°C. Muret e enës janë transparente dhe kapaku është me ngjyrë. Mbyllet fort duke e mbajtur ushqimin të freskët dhe të shijshëm më gjatë. Kontejneri është i përshtatshëm për ta marrë me vete në punë, shkollë, piknik ose thjesht për ta përdorur për të ruajtur ushqimin në frigorifer. Mund të përdoret në mikrovalë dhe frigorifer. Mund të lahet në makinë lavastovilie.
  • Kapaciteti: 1.2L

PRODUKTE QË KENI PARË