Tas ushqimi për kafshë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Tas ushqimi për kafshë, kryesisht për qen, në formë ovale për mbajtjen e ujit dhe ushqimeve të ndryshme.

  • Përmasat: 15 x 4 x 15 cm 

PRODUKTE QË KENI PARË