Enë për shkrirjen e çokollatës

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kjo tavë është e përkryer për shkrirjen  e çokollatës. Krijuar nga çelik inox me cilësi të lartë, është 14 cm i gjerë. Dizajni i tij elegant dhe do ta bëjë atë një shtesë të dobishme për çdo kuzhinë.

  • Diametri: 14 cm
  • Materiali: çelik inox

PRODUKTE QË KENI PARË