Tel për enët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Tel për enët i përshtatshëm për të larguar të gjithë papastërtitë më të forta dhe të vështira në enët tuaja. Gjithashtu mund ta përdorni dhe për sipërfaqe të ndryshme. 

  • Sasia: 3 copë

PRODUKTE QË KENI PARË