Termometër i jashtëm

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Termometri tregon temperaturat midis -30 dhe +50 gradë celsius dhe midis -20 dhe +120 Fahrenheit. I lehtë për t'u ngjitur në mur.

  • Materiali: dru
  • Përmasat: 20 x 5 x 1 cm

PRODUKTE QË KENI PARË