Tullumbace

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Tullumbacet kanë një diametër prej 40 centimetra dhe mund të mbushen me konfeti, pupla, dhurata ose çfarëdo që dëshironi.Të përshtatshme si për helium ashtu edhe për ajër.

PRODUKTE QË KENI PARË