Ton për sytë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

 Ky ton për sytë siguron një ngjyrë  që nuk do të zbehet. Formula e tij e papërshkueshme nga uji garanton që rimeli juaj  dhe do të qëndrojë deri në 10 orë. Mbështetuni tek toni per syte për një pamje të përsosur që do të zgjasë gjatë gjithë ditës.

PRODUKTE QË KENI PARË