Paletë për sytë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë
Ngjyra: 1

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

Ngjyra: 1

PËRSHKRIMI

Paletë me 3 ngjyra të ndryshme për tonet e syrit, vjen ne disa opsione ngjyrash. Ngjyrat janë të pigmentuara, dhe pëhapen me lehtësi në sy. Paleta është me hapje dhe në pjesën e sipërme ka edhe një pasqyrë të vogël.

PRODUKTE QË KENI PARË