Top banje

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Topat e banjës shkrihen në ujin e banjës, dhe janë të përsosura për relaksim dhe mirëqenie. Me aromën e luleve krijojnë një përvojë të mrekullueshme aromatike që e bën banjën edhe më relaksuese. Mund të pritet në gjysmë për të bërë një banjë të këndshme për këmbët.

PRODUKTE QË KENI PARË