Tullumbace me stikera 3D

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Tullumbace me ngjyra dhe dizajne të ndryshme për djem dhe vajza. 

  • Mosha: 3-8 vjeç

PRODUKTE QË KENI PARË