Varëse çelësash dhe elektrik dore

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Varëse çelësash me elektrik dore led me një trup të butë me shkëlqim në ngjyra të ndryshme. Me bateri të përfshira. 

PRODUKTE QË KENI PARË