Varëse dekorative

Varëse dekorative

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

  • Paketa përmban 8 copë varëse, lule dhe zogj të ngjyrave të ndryshme.
  • Materiali: Dru

PRODUKTE QË KENI PARË