Xhel dushi

Xhel dushi

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel dushi Palmolive me vaj makadamia dhe vajra esencialë. Formula e lehtë dhe jo e yndyrshme e lë lëkurën të ndjehet e mëndafshtë dhe e butë pas përdorimit të xhelit të dushit. Produkt vegan - 95% e formulës me origjinë natyrale (ujë dhe përbërës me prejardhje natyrale).

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË