Xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel dushi i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Mund të përdoret për të gjitha llojet e lëkurës. Zbut dhe hidraton lëkurën duke i dhënë asaj shkëlqim. Aroma është mollë me fruta dhe lule.
  • Sasia: 300ml

PRODUKTE QË KENI PARË