Xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel dushi me ekstraktin e mentes, për t'ju ofruar një moment freskie gjatë dushit. Për një lëkurë të butë dhe të hidratuar.

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË