Xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xheli dushit ka aromën e portokallit. I lë lëkurës një ndjenjë të freskët dhe të pastër. Xheli është me pH-neutral dhe për këtë arsye veçanërisht i butë me lëkurën. 

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË