Xhel dushi

Xhel dushi

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xheli i dushit Palmolive ofron kujdes intensiv të lëkurës. Ky xhel dushi përmban gjalpë shea për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën. Ndërsa bëni dush, mund të shijoni një aromë të mrekullueshme relaksuese. 

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË