Xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Ky xhel dushi është formuluar me një aromë kaq freskuese dhe gjallëruese dhe ju jep një eksperiencë energjike dhe ftohëse dushi. Hidraton trupin, e lë atë të butë dhe me një aromë të freskët. I testuar dermatologjikisht. 

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË