Xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xheli i dushit është i pasur me aromën e limonit natyral dhe ju lë një ndjesi freskie në trup.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Hidraton dhe e lë lëkurën të butë. I testuar dermatologjikisht.

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË