Xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xheli i dushit vjen me proteina qumështi për kujdesin e lëkurës suaj. Substancat pastruese të buta, miqësore me lëkurën e mbajnë lëkurën tuaj të butë dhe të hidratuar në mënyrë që të ndiheni vërtet mirë në lëkurën tuaj.

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË