Xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xheli i dushit vjen me aromën e pjeprit dhe nenexhikut në një paketim praktik. Lë në trup një aromë freskie, dhe një ndjesi të mëndafshë. 

  • Sasia: 200ml

PRODUKTE QË KENI PARË